Життя зі спортом цікавіше

От уже й майже середина літа. У школярів – канікули. Та нинішні діти не надто товаришують з активними іграми на свіжому повітрі, - розповідає бібліотекар кіровоградської бібліотеки-філії №19 Тетяна Дніпро. – Їхнє звичайне дозвілля – висиджування перед телевізором і комп"ютерні ігри, від яких – жодної користі для фізичного розвитку.

А тим часом на свіжому повітрі можна проводити час весело та з користю для здоров"я. Це довели бібліотекарі філії №19 Кіровоградської МЦБС, організувавши для дітей мікрорайону Космонавтів бібліотечну спартакіаду "Найкращий бігун, найкращий стрибун, найкращий гравець – усяк молодець!". Адже саме командні види спорту формують здатність працювати в колективі для досягнення результату й поважати суперника.

Діти взяли участь у спортивних веселих конкурсах та естафетах "Була б сила, діло буде", "Раз – не гаразд, а другий раз краще", "Малі тілом, та веселі ділом". Змагаючись у спритності, силі, швидкості, грали у міні-футбол, хокей на траві, перетягували канат, розучили спортивні кричалки. Групи підтримки своїми феєричними виступами спонукали команди до кращих результатів. Учасники спортакіади змагалися весело і завзято, особливо добре їм вдавалися вправи з м"ячем. І хто знає, можливо, серед цих дітей ростуть майбутні Шевченки й Мілевські.

Після закінчення спартакіади в учасників і вболівальників викликали захоплення й задоволення смачні солодкі призи від постійного спонсора багатьох бібліотечних масових заходів – депутата міської ради Лариси Онул.

 

Записав Юрій Лісниченко

Вечірня газета. – 2012. – 6 липня. – с.5