Бібліотечна планета

Щовесни в бібліотеці-філії №12 міської центральної бібліотечної системи проходить посвята в читачі учнів перших класів. Цьогорічний травень не став винятком.

Уже отримали свої читацькі квитки учні ЗОШ №13, наймолодші учні ЗОШ "Мрія". "Запрошуємо до Країни мудрості" – так називається веселе свято, запропоноване дітям. Діти із задоволенням познайомилися з мешканцями Книжкового королівства, дізналися, як працює бібліотека, взяли участь у конкурсах, вікторинах та забавах, читали вірші про книгу. А потім врочисто пообіцяли поважати книгу і виконувати правила користування нею.

 

Бібліотека-філія №7, Масляниківський будинок культури та музична школа №4 спільно провели весняний вернісаж "Краса врятує світ".

Організатором свята став депутат міської ради Вадим Дрига,- розповідає завідувач бібліотеки-філії №7 Лариса Бардакова. – Майстри народного мистецтва з Арнаутового, Масляниківки, Никанорівки представили свої роботи. Гості милувались вишитими рушниками, картинами, іконами Марії Середенко, Лідії Гавриш, Катерини Зінов"євої, Тетяни Біланової, Зої Карпової, Валентини Криворучко. Майстрині Валентина та Алла Тимчуки представили роботи із соломи, а Тетяна та Єлизавета Біланови – вишивки та жіночі прикраси з глини. Валентина Потєхіна порадувала своїми ляльками. Має вона іще одне захоплення – виготовляє мило з натуральних продуктів.

На виставці були представлені також роботи з бісероплетіння Зої Донець та роботи членів гуртка "Бісеринка". Порадували присутніх своїми піснями, музикою учні музичної школи №4. А голова Ленінської районної ради Валерій Заботкін відзначив за підготовку та участь у святі працівників бібліотек-філій №№7 та 15, Масляниківського БК та аматорів народного мистецтва Пилипа Бойка, Анатолія Куліша, Зою Донець. Тепло привітали зі святом всіх присутніх виконувач обов"язків начальника відділу культури міської ради Неля Чорна та Вадим Дрига. А діти поласували морозивом від депутата.

 

Записав Юрій Лісниченко.

Вечірня газета. – 2012. – 1 червня. – с.5