Бібліотечна планета

У межах проведення всеукраїнської акції "Україна читає дітям" чемпіон світу в середній вазі за версією WBF заслужений майстер спорту України титулований боксер Віктор Фесечко спілкувався в бібліотеці-філії №19 МЦБС з учнями 9-В класу школи-гімназії №31.

Для них він прочитав "спортивні" гуморески Павла Глазового. Пролунало багато запитань від зацікавлених учасників зустрічі про літературні уподобання та спортивні досягнення чемпіона. Віктор Миколайович підкреслив, що успіх неможливий без знань, а знання – без книги!

 

У книгозбірні-філії №5 пройшов Тиждень дитячої книги для дітей та юнацтва під гаслом "Хто багато читає, той багато знає!"

Було розіграно театралізоване дійство з улюбленими героями казок: Барвінком, Ромашкою, Буратіно та Бабою Ягою. Аби догодити Королеві Книги, юні читачі заздалегідь готувалися: читали казки, вчили вірші та приказки про Книгу. Відбулася слайд-вікторина "Цей прекрасний і чарівний світ казок!", а також було підбито підсумки конкурсу малюнків "Сузір"я Дракоша", "Читаємо. Малюємо. Граємо", "У казковому місті все буває" та провели з ними гру "Мікрофон".

 

Зустріч "Людина, яка читає – успішна людина" з Оленою Надутенко відбулася в міській центральній бібліотеці для дітей у межах усеукраїнської акції "Україна читає дітям".

Олена Валентинівна є прикладом успішної жінки, взірцем для молоді. Вона добре відома в місті і за його межами як виконавчий директор Спілки підприємців області, поетеса, громадський діяч, нагороджена багатьма міжнародними та державними відзнаками.

На зустріч з такою цікавою людиною читачі центральної бібліотеки для дітей прийшли з великою радістю, адже знали, що збагатяться знаннями, життєвим досвідом, отримають корисні поради й поринуть у неповторний світ поезії.

У поетичних збірках "Я начинаю жизнь сначала", "Святой и грешный этот мир", "Зона аномалии" відчуваються смуток і радість, домашній затишок, гумор. Кожен рядок пронизаний любов"ю до рідної землі і до самого життя.

Під час діалогу з непересічною жінкою у присутніх виникали нові й нові запитання до неї: де здобути освіту, яку професію обрати, як навчитися писати вірші? І жодне з них не залишилося без відповіді. Як дороговказ прозвучали слова Олени Валентинівни: "Тільки людина, яка читає, може стати успішною".

 

Вечірня газета. – 2012. – 20 квітня. – с.12.