Ряд цікавих та корисних заходів провели останніми тижнями філії Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи.
Так, бібліотека-філія №19 у межах загальнодержавного проекту "Україна читає дітям" запросила на зустріч з юними читачами майстра спорту з важкої атлетики заслуженого тренера України В"ячеслава Жукова й заслуженого майстра спорту України з важкої атлетики Катерину Резінову. Вони розповіли про роль книги в їхньому житті, поділилися спогадами та враженнями про першу прочитану книгу й героя, які вплинули на їхній життєвий вибір, відповіли на запитання довірливої малечі про свої спортивні досягнення. Від зустрічі у всіх залишаться гарні спогади і враження. У захваті юні читачі були й від подарунків – спортивних щоденників, які їм презентувала депутат Кіровоградської міської ради (фракція ПР) Лариса Онул.
А у бібліотеці-філії №5 у межах цього ж проекту відбулася зустріч юних читачів з депутатом Ленінської районної в місті Кіровограді ради Юрієм Конопатом. Юрій Олексійович розповів про значення книги в його житті й читав уголос свою улюблену книгу "Старий і море" Ернеста Хемінгуея.
У бібліотеці-філії №4 проведено День інформації, присвячений майбутньому вибору професії. Бібліотекарі ознайомили дітей з професіями минулого, розповіли про ті професії, які потрібні нашому суспільству нині, надали психологічну консультацію "Яка професія вам підійде найкраще", провели тренінг "Правильний вибір". У цій же бібліотеці було проведено урок "Що таке вода? Вона усюди", присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів.
У бібліотеці-філії №18 пройшов Тиждень дитячо-юнацького читання, у рамках якого проведено літературну гру-фантазію "Тарас Шевченко й культура українського поетичного слова". Діти на імпровізованому рушнику "вишивали"Шевченкову долю. викладаючи кольорові нитки відповідно до того, якими були події у його житті – радісними чи трагічними.
У бібліотеці-філії №21 міської централізованої бібліотечної системи вирішили побудувати чарівне книжкове місто – столицю Країни читайликів Книгоград. І не важливо, що будинки в цьому місті – з картонних коробок, а дерева й автомобілі – паперові. Адже головне – ентузіазм, з яким "будівельники" взялися за спорудження будівель для книжок. А коли до них приєдналися батьки, робота закипіла ще активніше. Кожен день приносив нові ідеї, нові будинки, вулиці, провулки і площі. І ось незвичайне місто збудували! Книжки про рослини поселилися в ботанічному саду, підручники поспішають у школу, прислів"я і приказки влаштувалися в будинку народної творчості, а розповіді про тварин – у зоопарку. Книжки зі станції юних техніків можуть навчити дітей конструювати машини, літаки. З їх допомогою ті можуть "лікувати" книжки, що постраждали від недбайливих читачів, у книжковій поліклініці. "Будівельники" впевнені, що в Книгограді книжкам житиметься зручно. Уже в перший день після відкриття Книгограда на екскурсіях та побували 75 дітей.
Вечірня газета. – 2011. – 15 квітня. – с.8
< < | > > |
---|