З книгою не розлучатись…

 До Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається сьогодні, працівники Кіровоградської центральної міської бібліотечної системи підсумували результати фотоконкурсу "Ми і книга", участь у якому взяли бібліотекарі МЦБС та читачі філій.

Був створений цілий цикл фотографій про бібліотеки, книги та читачів. Найкращі роботи планується оформити у вигляді "мандруючої виставки", яка демонструватиметься протягом року в бібліотеках – учасницях проекту, а також на інших виставкових майданчиках. Кращі світлини, за погодженням з авторами, будуть використані для створення  плакатів, листівок, закладок, пам"яток, які сприяють розвитку книжкової культури.

А поки що виставка була розгорнута під відкритим небом на майданчику перед центральною міською бібліотекою. На фотовернісажі було представлено 103 світлини, які яскраво показують чудовий світ книги. Також всі фотографії були виставлені на сайті ЦМБС, тож кожен користувач мав змогу проглянути їх , визначити кращу, дати відповідний коментар. І люди були досить активні у цьому. Радує те, що фотоконкурс вийшов за межі Кіровограда. Для участі в ньому були надані роботи з Чорнобаївської сільської бібліотеки.

А те, що саме діти та молодь нині є найактивнішими користувачами бібліотечних послуг, говорить той факт, що на презентацію фотовиставки прийшло чимало школярів різного віку. Вони підготували чудові вітальні номери, виступали з віршами, піснями, а учасники хореографічного колективу "Метелиця" порадували присутніх веселим танком. Школярі середнього віку змагались в інтелектуальних іграх.

Директор Кіровоградської ЦМБС Світлана Тимків переконана, що подібні зустрічі з читачами дають позитивний ефект роботи бібліотек, колективи яких прагнутьрозширити спектр читацьких послуг.

                                                                            

                                                                            Вечірня газета. – 2011. – 30 вересня.- с.3