Добром забуте серце обігрійте!

Ще за часів давньоруських благодійність була у традиціях нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомагати знедоленому і нещасному, поділитися шматочком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, врятувати хворого, заступитися за беззахисного чи скривдженого.

Тему доброти і милосердя було висвітлено в годині подяки "Добром забуте серце обігрійте". На цей захід колектив бібліотеки-філії №7 запросив людей поважного віку, читачів та жителів мікрорайону Арнаутове в Кіровограді. Для них співали і читали вірші юнаки й дівчата. Присутнім презентували виставку робіт вишивальниці – читачки бібліотеки Зої Карпової. Ця чудова жінка весь свій вільний час присвячує вишиванню. Роботи Зої Йосипівни радують і дивують своєю витонченістю.

У долі всіх людей є своє щастя. Щастя в тому, коли не байдуже, який слід залишити після себе на землі, щастя в тому, що думаєш про тих, хто поруч. З кожним своїм добрим ділом кожного дня йде до спраглих сердець соціальний працівник Надія Реп"ях. Учасники зустрічі багато добрих слів сказали на адресу Надії.

На кінець заходу бібліотекар Людмила Велика зробила огляд літератури "Книги на щодень і на щомить"

 

Завідуюча бібліотекою Лариса Бардакова 

Вечірня газета. – 2011. – 11 листопада.- с. 6