Балашівці пам"ятають ті священні дні

Виставка фотографій та документів під такою назвою діє в філії кіровоградської бібліотеки №14. На ній представлено документи про ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни, які свого часу проживали на території мікрорайону і зробили чималий внесок у перемогу нашого народу над фашистськими загарбниками. Частина експозиції присвячена Герою Радянського Союзу Антону Антоновичу Антонову, котрий під час війни захищав Кіровоградщину, Миколаївщину, Одещину й Молдову, де й загинув на берегах Дністра. До слова, нині одна з вулиць Балашівки носить ім"я героя.

Активно співпрацюють бібліотекарі нашого закладу і з талановитими сучасниками. Так нещодавно на суд глядачів було виставлено вироби з паперу Павла Яблоновського, який є активним читачем бібліотеки, учасником спортивного бібліотечного клубу "Юний спортсмен". Хлопець представив свої моделі військової та цивільної техніки. У майбутньому Паша мріє стати конструктором, аби приносити користь державі і своєму народові.

Словом, ми намагаємося всіляко урізноманітнювати форми і методи роботи в бібліотеці, щоб залучити якомога більше читачів та відвідувачів до її залів. Наші двері завжди відчинені для любителів художньої та іншої літератури з 10 до 18 години, крім неділі й понеділка, по вулиці Волинській, 3а.

О.Лісницька, бібліотекар МЦБС філії №14

Нова газета. – 2011. – 22 вересня