Книга завжди була джерелом знань. Та остпннім часом, на жаль, вона поступається першістю в цьому, зокрема Інтернетові. Для того, аби відродити традиції читання в колі української родини, підняти престиж та створити позитивний образ книги, Національна бібліотека України для дітей за підтримки Міністерства культури і туризму започаткувала загальнонаціональний проект "Україна читає дітям".

 

У межах цього проекту в усій країні працівники книгозбірень запрошують на зустріч з юними читачами знаних людей – акторів, спортсменів, політиків, письменників, громадських діячів та керівників різних рівнів, які кожен на своєму прикладі досягнення успіху в певній царині розповідає про роль книги в його житті.

Такий поважний гість завітав і на зустріч зі школярами в дитячу бібліотеку-філію міської централізованої бібліотечної системи №12 – міський голова Олександр Саінсус. Читачі бібліотеки, учні 9 (другого) класу комунального закладу "Навчально-виховне об"єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад "Вікторія-П", влаштували цому справжнісінький іспит, закидавши запитаннями. І були вражені його простими та щирими відповідями, розповіддю про шкільні роки. Олександр Дмитрович не лише поділився своїми спогадами та мріями, а й назвав дітям формулу щастя: якомога швидше визначитися зі своїми прагненнями і сміливо йти до мети. Звичайно ж, завжди з книгою!

 

Катерина Салтан, головний бібліотекар

Вечірня газета. – 2011. – 15 квітня. – с.8.