Завідуюча бібліотекою-філією №16 Кіровоградської міської центральної бібліотечної системи О. Захарова працює в бібліотечній системі майже 30 років.
Її колектив у складі головного бібліотекаря О. Осадчої та бібліотекарів О. Козловської, Н. Чернявської, Т. Калашник обслуговує район Бєляєва, до якого входять: гімназія №9, ліцей №8, ЗОШ №13, гімназія новітніх технологій. А це понад 3 750 читачів.
У стінах юнацької бібліотеки проходять різні заходи, зустрічі дітей з відомими та цікавими людьми, чи то учасниками Великої Вітчизняної війни, чи то воїнами-"афганцями".
Цього разу Ольга Іванівна звернулася до своєї колеги – головного бібліотекаря бібліотеки-філії №17 селища Нового Людмили Хлєбнікової з пропозицією організувати зустріч з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС напередодні 25-ї річниці трагедії.
Тож 13 квітня 2011 року перед учнями та колективом бібліотеки-філії №16 виступили ліквідатори Віктор Ігнатьєв та Леонід Коцар, розповівши про жахливі наслідки аварії, яка сталася на атомній станції і скільки заподіяла лиха людям, яке і через 25 років відлунює в серці українського народу. Ця аварія призвела до значного забруднення навколишнього середовища та через глобальний характер впливу на населення й довкілля отримала назву "Чорнобильська катастрофа". За міжнародною шкалою оцінок подій аварія на четвертому блоці ЧАЕС кваліфікується як аварія сьомого (найвищого) рівня.
З нагоди 25-річчя трагедії колективом бібліотеки-філії №16 в актовому залі добре облаштований куточок із книг про Чорнобиль із назвою "Відлуння Чорнобильських дзвонів", де бажаючі можуть досконало дізнатися про причини та наслідки аварії.
Народне слово. – 2011. – 21 квітня. – с.10.
< < | > > |
---|